fbpx

Yhteystiedot

Rekman on innovatiivinen virolainen yritys, jonka laadukkaat ikkunat ja ovet säästävät energiakustannuksissa hyvien ominaisuuksiensa ansiosta. Tuotteemme sopivat asiakkaille, joilla on korkeat vaatimukset ja jotka tarvitsevat ensisijaisesti kestäviä ja kauniita ratkaisuja.

Etujamme ja vahvuuksiamme ovat asiakaslähtöisyys, laadukkaat tuotteet ja nopeat toimitukset. Olemme aktiivisesti sympaattinen ja luotettava kumppani, jonka pitkäaikainen kokemus ja korkea tekninen osaaminen takaavat erinomaisen lopputuloksen monimutkaisimmissakin projekteissa.

Yrityksessämme työskentelee tällä hetkellä 38 työntekijää, joista noin 28 on tuotantotyöntekijöitä. Koska tilauksia täytetään rakennuskohteiden mukaan asiakkaiden konkreettisten tarpeiden perusteella, se antaa hyvän pohjan kaikkien työntekijöiden jatkuvaa taitojen ja tietojen monipuolista kehittymistä varten.

Jokainen Rekmanin valmistama ikkuna- ja ovierä on ainutlaatuinen ja parhaiden asiantuntijoidemme toteuttama. Tämä on luonut pitkäaikaisen kokemuksemme ikkunoiden ja ovien valmistamisessa huomioon ottaen mahdollisuuden tarjota asiakkaalle huippulaatua. Se puolestaan on auttanut kasvattamaan asiakkaidemme luottamusta Rekmanin valmistamia tuotteita kohtaan.

Olemme valmiita täyttämään aina tilauksia, joiden tekniset ratkaisut ovat yhä vaativampia.

Lähetä meille tarjouspyyntö ...

Haluaisitko hintatarjouksen? Tarvitsetko huoltoa tai takuuhuoltoa? Me olemme täällä sinua varten!

    Haluan hintatarjouksenHaluan huollon tai takuukorjauksen

    Haluan: HuoltotöitäTakuukorjaus
    Ikkuna- tai ovityyppi: Yksipuitteinen ikkunaKaksipuitteinen ikkunaParveke- tai terassiove
    Materiaali: PuuPuualumiini

    ... tai ota yhteyttä.

    kontakt-m

    Martin Tombak

    myyntipäällikkö

    martin@rekman.com
    +372 521 1188
    kontakt-n

    Evelin Lippur

    myyntipäällikkö

    evelin@rekman.com
    +372 5566 0410
    kontakt-n

    Nadežda Spasskaja

    myyntipäällikkö

    nadezda@rekman.com
    +372 5307 0806
    kontakt-m

    Alar Lehtsaar

    myyntipäällikkö / Suomi

    alar@rekman.com
    +372 5400 5112
    kontakt-m

    Tarvo Laur

    tuotantopäällikkö

    tarvo@rekman.com
    +372 510 6722
    kontakt-m

    Veljo Laanemäe

    pääsuunnittelija / insinööri

    veljo@rekman.com
    +372 508 0547
    kontakt-m

    Indrek Päivalill

    suunnittelija

    indrek@rekman.com
    +372 5635 9433
    kontakt-m

    Argo Mürgimäe

    tuotantomestari

    argo@rekman.com
    +372 5666 8178

    kontakt-n

    Mare Õunap

    varasto vastavaa

    mare@rekman.com
    +372 520 8591
    kontakt-n

    Anneli Annikve

    toimistopäällikkö

    anneli@rekman.com
    +372 523 7256
    kontakt-m

    Raido Raidma

    toimitosjohtaja / CEO

    raido@rekman.com
    +372 522 3660
    kontakt-m

    Danel Hirbaum

    myyntipäällikkö / CFO

    danel@rekman.com
    +372 512 6038