Yhteystiedot

Yrityksessämme työskentelee tällä hetkellä 50 työntekijää, joista noin 40 on tuotantotyöntekijöitä. Koska tilauksia täytetään rakennuskohteiden mukaan asiakkaiden konkreettisten tarpeiden perusteella, se antaa hyvän pohjan kaikkien työntekijöiden jatkuvaa taitojen ja tietojen monipuolista kehittymistä varten.

Jokainen Rekmanin valmistama ikkuna- ja ovierä on ainutlaatuinen ja parhaiden asiantuntijoidemme toteuttama. Tämä on luonut pitkäaikaisen kokemuksemme ikkunoiden ja ovien valmistamisessa huomioon ottaen mahdollisuuden tarjota asiakkaalle huippulaatua. Se puolestaan on auttanut kasvattamaan asiakkaidemme luottamusta Rekmanin valmistamia tuotteita kohtaan.

Olemme valmiita täyttämään aina tilauksia, joiden tekniset ratkaisut ovat yhä vaativampia.

Lähetä meille tarjouspyyntö ...

Haluaisitko hintatarjouksen? Tarvitsetko huoltoa tai takuuhuoltoa? Me olemme täällä sinua varten!

Haluan hintatarjouksenHaluan huollon tai takuukorjauksen

Haluan: HuoltotöitäTakuukorjaus
Ikkuna- tai ovityyppi: Yksipuitteinen ikkunaKaksipuitteinen ikkunaParveke- tai terassiove
Materiaali: PuuPuualumiini

... tai ota yhteyttä.

kontakt-m

Martin Tombak

myyntipäällikkö

martin@rekman.com
+372 521 1188
kontakt-n

Evelin Lippur

myyntipäällikkö

evelin@rekman.com
+372 5566 0410
kontakt-n

Kadi Pilt

myyntipäällikkö

kadi@rekman.com
+372 5351 0721
kontakt-m

Aavo Leppikson

myyntipäällikkö / Suomi

aavo@rekman.com
+372 501 3643
kontakt-m

Tarvo Laur

tuotantopäällikkö

tarvo@rekman.com
+372 510 6722
kontakt-m

Sven Liinev

logistiikka- / takuuvastaava

sven@rekman.com
+372 523 9548
kontakt-m

Veljo Laanemäe

pääsuunnittelija / insinööri

veljo@rekman.com
+372 508 0547
kontakt-m

Indrek Päivalill

suunnittelija

indrek@rekman.com
+372 5635 9433

kontakt-m

Argo Mürgimäe

tuotantomestari

argo@rekman.com
+372 5666 8178
kontakt-m

Urmas Süld

IT-päällikkö

urmas@rekman.com
+372 5340 2034
kontakt-n

Mare Õunap

varasto vastavaa

mare@rekman.com
+372 520 8591
kontakt-m

Aare Heilo

laatuvastaava

aare@rekman.com

kontakt-n

Anneli Annikve

toimistopäällikkö

anneli@rekman.com
+372 523 7256
kontakt-m

Raido Raidma

toimitosjohtaja / CEO

raido@rekman.com
+372 522 3660
kontakt-m

Danel Hirbaum

myyntipäällikkö / CFO

danel@rekman.com
+372 512 6038