fbpx

Meie ettevőttes töötab tänasel päeval 50 töötajat, kellest tootmistöölisi on ligikaudu 40. Kuna tellimusi täidetakse ehitusobjektide kaupa vastavalt klientide konkreetsetele vajadustele, annab see hea baasi kőikide töötajate pidevaks oskuste ja teadmiste igakülgseks arenguks.

Iga partii aknaid ja uksi, mis Rekmanis toodetakse, on unikaalne ja teostatakse meie parimate spetsialistide poolt. See on loonud, avestades meie pikaajalist kogemust akende ja uste tootmise valdkonnas, võimaluse pakkuda kliendile tippkvaliteeti. Viimane omakorda on aidanud kaasa meie klientide usalduse kasvamisele Rekmanis valmistatud toodete vastu.

Meie oleme valmis täitma järjest keerukamate tehniliste lahendustega tellimusi.

Saada meile päring ...

Soovid hinnapakkumist, hooldust või garantiiremonti? Oleme alati Sinu jaoks olemas!

    Soovin hinnapakkumistSoovin hooldust või garantiiremonti

    Sooviks on: HooldusGarantiitöö
    Akna- või uksetüüp: Üheraamne akenKaheraamne akenRõdu või terasssiuks
    Materjal: PuitPuitalumiinium

    ... või võta meiega ühendust

    kontakt-m

    Martin Tombak

    müügijuht

    martin@rekman.com
    +372 521 1188
    kontakt-n

    Evelin Lippur

    müügijuht

    evelin@rekman.com
    +372 5566 0410
    kontakt-n

    Kadi Pilt

    müügijuht

    kadi@rekman.com
    +372 5351 0721
    kontakt-m

    Alar Lehtsaar

    müügijuht / Soome

    alar@rekman.com
    +372 5400 5112
    kontakt-m

    Tarvo Laur

    ehitusjuht

    tarvo@rekman.com
    +372 510 6722
    kontakt-m

    Veljo Laanemäe

    peakonstruktor / tehnoloog

    veljo@rekman.com
    +372 508 0547
    kontakt-m

    Indrek Päivalill

    konstruktor

    indrek@rekman.com
    +372 5635 9433
    kontakt-m

    Argo Mürgimäe

    tehase meister

    argo@rekman.com
    +372 5666 8178

    kontakt-m

    Urmas Süld

    IT projektijuht

    urmas@rekman.com
    +372 5340 2034
    kontakt-n

    Mare Õunap

    laoarvestaja

    mare@rekman.com
    +372 520 8591
    kontakt-n

    Anneli Annikve

    büroojuht

    anneli@rekman.com
    +372 523 7256
    kontakt-m

    Raido Raidma

    juhatuse esimees / tegevjuht

    raido@rekman.com
    +372 522 3660

    kontakt-m

    Danel Hirbaum

    müügi- ja turundusdirektor

    danel@rekman.com
    +372 512 6038