Kas teadsid, et lisaks tavalisele ruudukujulisele aknale saab tellida ka erikuju aknavorme? Pole tähtis, millise akna- või uksekujuga tegu: romb, trapets, ovaal, kolmnurkne, ümmargune, kumer või kaarega.

Parima aknakuju leidmine teie kodu jaoks sõltub maja stiilist ja ruumide paigutusest!

Enamikke erikuju aknaid saab kombineerida teiste Rekmani toodetega, olgu selleks siis rõdu-, välis-, või lükanduks.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust!

ERIKUJU AKNAD JA UKSED

Kui enamik inimesi mõtleb akendele, siis mõtlevad nad tõenäoliselt ristküliku- või ruudukujulisele vormile.
Kuid kasvav mure vähese päevavalguse ja elukvaliteedi pärast sunnib inimesi mõtlema ja valima muid aknakujusid, kui ainult ristkülikukujulisi. Näiteks suured kolmnurksed aknad, mida üha enam kasutatakse kaasaegsetes kodudes, aitavad luua suuri valguse seinu. Sageli kasutatakse neid aknaid koos ruudu- või ristkülikukujuliste akendega magamistubades, elutubades ja maja sissepääsu juures. Ühtlasi jäljendavad need aknad ka maja katusejooni ja annavad suurejoonelise harmoonia tervikpildis.

ÜMMARGUSED AKNAD

Kellele ei meeldi nurgad, saab valida ümmarguse akna. Mõni ümmargune aken tornis võib luua silmatorkava visuaalse elemendi, samas kui sissepääsu kohal asuv kaarjas aken võib anda omanäolise ilme.
Ümmargused ehk ringikujulised aknad võivad muuta mistahes ruumi ning lisada projektile iseloomu ja dramaatilist mõju, nad on suurepärane disainielement igas kodus. Kuna mõnda ruumi ei sobi klassikalised ruudukujulised aknad, pakume oma klientidele laia valikut erinevaid aknakujusid. Saame valmistada aknaid vastavalt Teie soovidele ja vajadustele.