Aknad-Leiunurk - Rekman

Aknad-Leiunurk

Kui Sulle pakub huvi meie valmistoodang, siis oled õiges kohas. Aknad-Leiunurk on rubriik meie veebilehel, kus oleme välja toonud kõik laos olevad valmistooted, mis ootavad uut omanikku. Justnimelt uut omanikku kuna akende algne tellija on ühel või teisel põhjusel kadunud nagu vits vette.

Leiunurgas olevad aknad on mõistagi väga hea hinnaga kuna ka meie huvi on leida neile võimalikult operatiivselt uus ja hooliv omanik. Kurb on vaadata hingega tehtud aknaid laonurgas seismas, selle asemel võiks need kaunistada hoone fassaadi ja pakkuda uuele omanikule kodusoojust.

Iga akna või akende komplekti juurest leiad kõige olulisema info nende kohta. Kirjas olev aknamudel võimaldab Sul lähemalt antud mudeliga tutvuda st saad lugeda meie veebilehel pikemalt antud toote kohta, saad ülevaate soojusjuhtivuse, heliisolatsiooni, ilmastikukindluse ja teiste parameetrite osas. Loomulikult on kirjas ka akna lengi välismõõdud, mille alusel saad otsustada, kas konkreetne aken Sinu hoone avatäiteks üldse sobib. Kogus näitab ära, mitu akent meil laos on ja märkuste all toome välja spetsiifilisema info konkreetsete akende kohta. Kogus ei tähenda kusjuures seda, et selle kogusega peab leppima. Saame alati samade värvitoonide ja suurustega aknaid juurde valmistada, kui Sul selleks soov peaks olema.

Aknad-Leiunurk on meie klientide hulgas väga populaarne rubriik, seega aeg-ajalt võib ette tulla olukordi, kus leiunurgas pole mitte ühtegi akent. See tähendab lihtsalt seda, et keegi on Sinust ette jõudnud ja need suurepärase hinnaga aknad endale ära soetanud.

Aga ära heida meelt, aknad vahetuvad siin kiiresti. Seetõttu tasub siia ikka ja jälle uudistama ning vaatama tulla, mida põnevat meil leiunurgas pakkuda on.

Kui leidsid Aknad-Leiunurk rubriigist huvipakkuvad akna(d), siis saada meile konkreetse akna või akende komplekti osas päring. Selleks klikka kindlasti leiunurga toote all olevale „Küsi lisa“ nupule, siis teame täpselt, milline aken Sulle huvi pakub. Oodatud on loomulikult ka lisaküsimused huvipakkuva akna kohta.

Võtame seejärel Sinuga ühendust ja ootame Sind meie juurde aknaid üle vaatama ning veenduma, kas need sobivad Sulle. Sobivusel saad aknad kohe kätte ja saadki nautida kodumaal toodetud kvaliteetseid sooja- ja mürapidavaid aknaid.

Ei leidnud leiunurgast sobivaid aknaid? Vali just oma vajadustele ja soovidele vastavad aknad.

Külasta ka meie Uksed-Leiunurk rubriiki.