Rekman’i puitalumiiniumaknad ei jäta külmaks mitte kedagi, seda nii sõna otseses kui kaudses tähenduses. Need hoiavad toa- ja hingesoojust ning näevad suurepärased välja nii seestpoolt kui väljastpoolt vaadatuna.

Need on aknad, kus saavad kokku alumiiniumi vastupidavus ja puidu naturaalsus, soojus ja hubasus.

Meie puitalumiiniumakendel on akende puitosa väljastpoolt väliskeskkonna eest täies ulatuses alumiiniumprofiilide abil kaitstud, mis tagab aknale eriti pika eluea. Puitkonstruktsioonid on kenasti kaitstud seega vihma, külma, tuule, päikesekiirguse ja teiste väliskeskkonna mõjude eest.

Puitalumiiniumaknad on midagi enamat kui lihtsalt aknad, nende vastupidavus on suurem kui tavapärastel puitakendel ja lühikese elueaga plastikakendest ei hakka siinkohal rääkimagi kuna need aknad on lihtsalt võrreldamatud. Loomulikult on puitalumiiniumaknad natuke kallimad kui puitaknad ja oluliselt kallimad kui plastikanad aga see peegeldub ka kõrgemas kvaliteedis, sooja- ja vastupidavuses.

Kõik puitalumiiniumaknad valmivad rätsepatööna täpseid mõõte silmas pidades ja igas aknas on tunda meie suurepäraste meistrite puudutust ja nende aastatepikkust kogemustepagasit. Puitalumiiniumaknad valmivad just sellise kuju ja värvitooniga nagu Sina neid soovid. Võtame vastu kõik väljakutsed, olgu aknad nelinurksed, ruudukujulised, ümmargused, kaartega või kolmnurksed. Oleme teinud veerandsaja aasta jooksul väga palju erinevad erilahendusi ja oleme nautinud iga projekti algusest lõpuni, hetkeni mil aknad ees ja näeme kliendi näol naeratust..

Puitalumiiniumaknad S100A ja S100A Fix

Üheraamsed puitalumiiniumaknad on moodsad „saksa tüüpi“ aknad, mis avanevad sissepoole küljele ja ülevalt tuulutuseks. Tänu suurele kasutusmugavusele ja lihtsale hooldusele on see enimlevinud aknatüüp Eesti uute majade ehitamisel.

Nendesse kohtadesse, kus akende avamine pole oluline, soovitame paigaldada kinnised puitalumiiniumaknad, mis on soodsamad ja ei vaja hilisemat hooldust.

Kui klassikalised puitaknad on tõestanud suurt vastupidavust läbi sajandite, siis mõtle kui vastupidavad veel puitalumiiniumaknad on, mis on ju veelgi paremini kaitstud heitlike ilmade eest. Puitalumiiniumaknad ei vaja sealjuures ka ülemäära hoolt, täiesti piisab, kui aastas korra üle vaadata sulusesüsteem ja seda vajadusel reguleerida ja määrida.

Kontakteeru meie sõbralike müügiinimestega või saada meile hinnapäring ja me teeme Sulle õiglase pakkumise. Soovi korral toome Sinu uued ja energiasäästlikud puitalumiiniumaknad turvaliselt ka kohale ja paigaldame ning reguleerime need Sinu eest, et Sina saaksid lihtsalt nautida ideaalset lõpptulemust.

Hingega tehtud puitalumiiniumaknad ootavad Sind!